02. První dny u rodinky

23. ledna 2017 v 4:06 | Mia |  Kapitola 2: USA
Ač jsem se šíleně bála, že nestihnu přestoupit v Dallasu, bylo to úplně v pohodě. Mimochodem, kdo by řekl, že mi na kontrole příručáku udělá problém jeden nevinný pytlík dětské krupičky :D. Jelikož se jim to zobrazilo jako kus nějaké neznámé hmoty, milá pani mi otevřela a hezky vybalila celý kufřík, po nalezení krupice na to hleděla, projela to papírkem, projela kufr a oznámila mi, ať to příště vytáhnu do boxů. No já zírala, jaká je krupice nepřítel státu :D

Nicméně jsem úspěšně dorazila do Houstonu, který mě přivítal bouřkou a deštěm. Přijela pro mě host mum Sarah s dětma. Jelikož jsem měla hlad a Blaise žízeň a ona byla unavená, šli jsme do Sturbucks, kde mi koupila pití a sendvič na cestu, malému pití a sobě kafí. Jaké překvapení pro mě bylo vidět jejich druhé auto. A já si říkala, že ta Toyota Matrix, co mám řídit, vypadala na obrázku nějaká malá, když amíci přece mají velké auta. Nojo, to druhé auto je totiž obří ford. Já osobně v takové krávě ještě nejela no :D Cestou jsem byla fascinovaná jak auty, tak obří dálnicí. Hrozně pršelo, Nico pořád brečel, protože doma prý nespal, Blaise se předváděl a mě šíleně bolela hlava a čekala jsem, kdy vrhnu. Naštěstí jsem to přežila bez trapasu.

Chvíli po nás přijel i host dad Taylor s taškami plnými hamburgerů na večeři. Tak jsme se přivítali, najedli, já si konečně dala sprchu v normální čisté koupelně s normálními necestovními potřebami, dala jsem jim dárečky (aspoň se tvářili nadšeně, třeba i fakt byli) a já jsem šla do postýlky. Byli chápaví, že po mě dneska fakt nic nechtějí, ať jdu klidně do pokoje, že chápou jak jsem unavená. Takže dobrou první noc v Houstonu :)

Ráno jsem si pěkně pospala. Přepadl mě šílený smutek, ale to se hold musí vydržet. Po chvíli smutnění jsem šla na snídani a dostala palačinky s javorovým sirupem a pak jsme s Taylorem jeli koupit ramínka, nový adaptér a zařídit mi číslo. Jelikož mi ale americká simka na mobilu nešla, dostala jsem i nový telefon LG, jupí :D Pak jsem trávila čas vybalováním a to už vlastně bylo odpoledne, kdy jsme se vydali do města. Taylor se šel ostříhat a my zatím seděli v kavárně. Stále jsem nemohla uvěřit tomu počasí. Konec ledna a já v tričku, svítí slunko a je asi 25 stupňů. Pak jsme šli na oslavu mého příjezdu do jejich oblíbené italské restaurace. Taková trošinku nóbl s parkujícíma chlapíkama. Seděli jsme venku a já si připadala jak ve filmu :D Večer jsem se účastila rodinného filmového večera, koukali jsme na animák samozřejmě. Ale bylo to fajn :)

V neděli už jsem se cítila zas o něco líp, tak už jsem nesmutnila a šla rovnou za ostatníma. Dali jsme si snídani a pak jsem se Sarah jela do obchodu koupit pár hadříků (no vážně jich moc nemám :D) a pak jsme se všichni sešli v mexické restauraci, kde Taylorova sestra slavila narozky. Takže jsem hned poznala spoustu lidí z rodiny. Všichni na mě byli moc milí a chválili mi angličtinu. Dala jsem si nějaké empanadas a na to, že jsem myslela, že mi mexické jídlo nebude chutnat, to bylo fakt dobré.

Odpoledne jsme se Sarah řešily rozvrh a péči o děti, hlavně o mimíska. Pak mě Taylor odvezl na první aupair meeting do Zuma Center. Seznámila jsem se s několika dalšími aupairve skupině a pak se přidala ke třem a šla s ima na mini golf a pak na autíčka. Byla to celkem švanda, hlavně jak jsem jela pomalu a každý mě několikrát předjel :D Večer už jsme jen dořešily otázky co mě napadly, pokecali jsme u večeře a šla jsem se vyspat na svůj první pracovní týden :)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Nejlepší české vtipy Nejlepší české vtipy | E-mail | Web | 25. ledna 2017 v 9:57 | Reagovat

Nový web a apka pro české nejlepší vtipy! Databáze 20.000 vtipů s denní aktualizací a možností instalace mobilní aplikace. Každý den dva, tři nové vtipy na mobil.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama