5. Že by match?

8. prosince 2016 v 16:54 | Mia |  Kapitola 1: Začátky
V pondělí jsem se těžce unavená vrátila z práce a než jsem šla spát, podívala jsem se ještě na mail. To jsem neměla dělat. Přišel mi totiž mejl od jistého Terryho "Sales and Placement Director". Psal mi, že Fayle family je ze mě unešená, zda bych zvažovala být jejich aupair a zda bych byla schoná přiletět 16.1. Samozřejmě jsem byla v šoku. Jelikož jsem měla šílenou migrénu, řekla jsem si, že se na nějakou odpověď raději vyspím.

Ráno jsem hned letěla na mejl, rozhodnutá, že se mi rodina opravdu líbí a mohlo by to s nimi být super. Na mejlu na mě čekala dokonce zpráva od Arienne, LCC v Houstonu, která s rodinou pracuje. V mejlu se mi představila, líčila, jak si rodinku zamilovala a poté psala o Houstonu a množství aupair, které tam jsou, včetně češek. Hned jsem poděkovala za zprávu a psala, že jsem si rodinu také oblíbila, ale jsem v šoku, protože jsem nečekala, že se to stane tak rychle. Na to odepsala, že někdy se věci prostě dějí, že rodina mě má moc ráda, ale že chápe, že se musím s rozhodnutím cítit jistá. Já jsem odepsala, že pokud mě rodinka chce, jdu do toho, že se mi opravdu líbí a s odletem v lednu nemám problém.

Jenomže celé úterý už od nikoho žádný email nepřišel. Samozřejmě jsem pomalu panikařila, že mě nakonec nechtějí. Hned ve středu ráno jsem psala Kláře do CC a všechno jí řekla. Napsala mi, že se spojila s agenturou v Bostonu a snad jí během dne odpoví, ale ať se nebojím. To se lehce řekne! :D Celý den jsem byla nervní a pořád klikala na mejl, jestli něco nepřišlo.

A pak se to stalo...Přesně ve 14*15 mi přišlo na mejl oznámení, že si mě přidala rodina Fayle a ve 14*17 mi přišlo další oznámení, že jsem v oficiálním match! No já zírala s otevřenou pusou, zaječela na kolegyni a pak už jsem vlastně jen pištěla radostí. Samozřejmě jsem match přijala a už mi volala Klára z CC, aby mi gratulovala, že jí teď přišlo oznámení. K večeru mi pak volala Katka, která vyřizuje odlety. Označila mě za hvězdu agentury za rychlé vyplnění profilu, přijetí, najití rodiny a ještě brzký odlet :D Během 25 minutového rozhovoru jsme pořešily co a jak a hlavně peníze, že jo :D Nicméně už jsem o krok blíž ke snu :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama