4. První skype

7. prosince 2016 v 10:00 | Mia |  Kapitola 1: Začátky
Konečně v pátek 2.12. se objevila rodinka, která mě zaujala. Takže jsem jim hned posílala zprávu. Rodinka Fayle z Houstonu, TX. Neměla ještě skoro vyplněný profil, ale maminka Sarah mi poslala mejl, že jsou v programu noví a do zítra profil vyplní. Zatím ať se podívám na fotky na její facebook. Tak jsem se podívala a už jsem se usmívala na profilovku s miminkem. Všechny fotky se mi líbily, mimísek i 5ti letý klučina vypadali rozkošně a oba rodiče taky. Mezitím jsme se domluvily na skypu na neděli v 21*30 mého času. Během soboty ještě Sarah doplnila profil a to jsem jsen kývala a říkala si, že super. Nakonec jsem slintala nad schedule, který byl naprosto perfektní. Od pondělí do pátku od 8 ráno do 5 večer. Víkendy volné. K tomu starší chlapeček denně do 12h ve školce a ráno ho rodiče vezou cestou do práce. No nemohla jsem se dočkat skypu!

Samozřejmě čas plynul pomalu, když jsem se těšila. S přibývajícími hodinami také nečekaně stoupala nervozita. Ale dočkala jsem se a o půl 10 mi zavolali. V tu chvíli mě ale musela zklamat technika. Na mém novém notebooku je to se skypem jakési divné, tak jsem měla zaplý online skype. Krom přidání přítele (což mi zkusila kamarádka) a napsání si, jsem koza taky mohla zkusit i to volání že jo :D. Ale nezkusila. Takže na online skypu mi to pořád nechtělo hovor přijmout a na tom skype video, co mám už předinstalované v notebooku, mi nešla při hovoru kamera (ale mimo hovor šla mimochodem). Takže co? Takže trapas! Nakonec jsme se ale potkali na google hangouts, které mi po chvíli šlo. Konečně jsme mohli začít...

Ze začátku jsem byla dost nervózní, a ještě že mám špatnou kvalitu kamery na notebooku, protože jsem musela být rudá až za ušima, jak mi bylo horko :D Omluvila jsem se za problémy, vysvětlila, že mám nový notebook a že jsem nervózní, že to je můj první skype. Hned mě uklidňovali, ať nejsem nervózní a že se nic nestalo. Pak se mě začali vyptávat na různé věci ohledně aupair, co a jak, takové ty všeobecné začátky. Ukázali mi staršího Blaise, který mě pozdravil, ale hrozně se styděl, tak si utekl hrát :D. Potom mi udělali prohlídku domu. Mají to tam pěkné a útulné. Pokojík, psali v profilu, že je malý, ale asi máme jiné představy, protože mi zas tak prťavý nepřišel. K němu je šatna a naproti přes chodbu koupelna sdílená s dětmi. Rodiče mají u ložnice vlastní koupelnu, díky bohu (nerada bych omylem nahatému rodiči vlezla do koupelny :D). Po prohlídce se vzbudil malý Nico, takže ho Sarah přinesla. Je fakt rozkošný, pořád na mě hleděl a já na něj a musela jsem se culit jak měsíček na hnoji :D. Povídání utíkalo a asi po hodině jsme se rozloučili.

Měla jsem z nich opravdu skvělý pocit. Přišli mi jako ztělesnění slova CUTE! A zdáli se v pohodě, že se s nimi bude dát rozumně domluvit. Poslala jsem jim děkovný mejl, že jsem si skype užila a oni mi odpověděli, že taky :). Tak jsem s dobrým pocitem šla hajat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama