3. Nové začátky v CC

5. prosince 2016 v 18:26 | Mia |  Kapitola 1: Začátky
Každým dnem jsem čím dál zklamanější kontrolovala mejl a každý den stále nic. Šla jsem si pro radu do skupinky aupairs a podle jejich rad udělala nové video venku s pejskem a upravila profil. Jenomže stále nic. Začala jsem pomalu přemýšlet, že přejdu k CC, ačkoliv jsou dražší. Nakonec mi kámoška vyložila karty, ve kterých mi vyšlo, že do USA pojedu, čeká mě tam štěstí, ale už v lednu to asi neklapne a měla bych změnit přístup nebo cestu. Tudíž asi vybrat novou agenturu.

Jelikož nervozita stoupala, v pátek 18.11., tedy po téměř měsíčním tichu, jsem se rozhodla zaregistrovat se u CC. Hned ráno jsem se pustila do nového vyplňování profilu. Nezabralo to už tak dlouho, protože jsem věděla, co odpovídat a spíše jsem to vylepšovala. Během dne jsem volala do CC a domluvila si pohovor na 23.11. v Ostravě. Už ten telefonát s Klárou byl lepší než jakýkoliv s někým z SA. Byla veselá, vřelá, bavila se se mnou otevřeně a prostě v pohodě. A po pátku samozřejmě zase přišel ten otravný víkend, kdy víte, že se nic nepohne :D

Během pondělí a úterý jsem dodělávala změny v profilu, které po mě Klára chtěla a vyplnila jsem DISC test. Asi na něm něco bude, protože mi vyšlo v podstatě to samé, co předtím u SA. Do toho jsem se těšila na středeční pohovor. Jelikož Ostravu mám skoro hodinu cesty, jela se mnou kámoška a spojily jsme to s nákupy v Avionu a hlavně v naší milované IKEA :D

Konečně se blížilo půl 5 a my dojely k budově K2 a čekaly v recepci. Před půl 5 přišla Beáta a pozvala mě, druhou slečnu a i mou kámošku nahoru. Ještě že tak, protože jsme obě vyvalily oči, když na úvod řekla, že pohovor bude trvat asi hodinu a půl. Omylo nás! Čekala jsem totiž, že to bude stejná rychlovka jako u SA, tudíž 20 minut. Nicméně pohovor tedy začal.

V životě bych nevěřila, že může hodina a půl tak rychle uběhnout! Beáta mluvila tak zajímavě, vtipně a upřímně, že se ji naprosto úžasně poslouchalo, bavilo nás to a rychle to uteklo. I kamarádka na mou pozdější otázku, zda se neunudila, řekla, že vůbec, bylo to super. Abych přiblížila ještě samotný pohovor, probíhalo to následovně. Seděly jsme s Beátou a druhou slečnou u stolu (překvapivě), nejprve jsme vyplnily dotazníky s údaji, poté nám pustila prezentaci o programu se všemi možnými informacemi a do toho příhodně mluvila o svých zkušenostech. Poté jsme si zahrály krátkou hru s kartičkami, chvíli pokecaly anglicky, ale fakt jen chvíli. Když Beáta zjistila, že mluvíme dobře, netrápila nás dál. Pak jsme se vesele rozloučily, popřály si hodně štěstí a jely konečně domů. Ještě večer jsem ale musela do agentury napsat mail, ve kterém jsem Beátu nadšeně chválila :)

Ve čtvrtek jsem dodělala definitivní úpravy profilu a v pátek mi Klára vesele psala, že jsem přijatá do programu a v pondělí mi slavnostně zavolá s dalším postupem. A jak jinak, čekal mě další čekací víkend :D

Jak Klára slíbila, v pondělí 28.11. mi volala a slavnostně gratulovala k přijetí do Cultural Care aupair programu. Chválila mě za velmi rychlou a dobrou práci a povídala mi o dalších krocíh. Nejprve mi poslala ukázkovou fakturu, na které je vypsané, co všechno si musím a můžu zaplatit. Poté jsem se dozvěděla, že asi dva dny bude trvat, než agentura v Bostonu spustí můj profil. Nakonec jsme se bavily o dalších informacích, co mě zajímaly a rozloučily jsme se.

Agentuře netrvalo dva dny, než mi spustila profil... Ještě v pondělí večer jsem ho měla předschválený a vykoukla na mě první rodinka. Druhý den už jsem ho měla schválený celý a tudíž jsem mohla pomalu koukat na aupair courses. Jsou dost dobře čitelné a zajímavé s kvantem nových informací. Po odmítnutí první rodinky se mi do hodiny zjevila další. A tak to vlastně šlo už pořád...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 AlbertRoaph AlbertRoaph | E-mail | Web | 7. června 2018 v 2:50 | Reagovat

The prostate is the central section of a male's reproductive system. It secretes fluids that assisted in the transportation and activation of sperm. The prostate is situated just as you're watching rectum, below the bladder and all around the urethra. When there is prostate problem, it is usually really miserable and inconvenient for the patient as his urinary strategy is directly affected.

The common prostate health issues are prostate infection, enlarged prostate and prostate cancer.

Prostate infection, also known as prostatitis, is easily the most common prostate-related symptom in men younger than 55 years. Infections from the prostate gland are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis may be the least common of most kinds of prostate infection. It is brought on by bacteria found in the large intestines or urinary tract. Patients may experience fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by making use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to alleviate the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is a condition associated with a particular defect inside the gland along with the persistence presence of bacteria inside urinary tract. It can be due to trauma on the urinary tract or by infections originating from other areas of the body. A patient can experience testicular pain, small of the back pains and urination problems. Although it is uncommon, it can be treated by removal in the prostate defect as well as the utilization antibiotics and NSAIDs to treat the inflammation.

Non-bacterial prostatitis makes up about approximately 90% of most prostatitis cases; however, researchers have not even to create the cause of these conditions. Some researchers think that chronic non-bacterial prostatitis occur because of unknown infectious agents while other believe that intensive exercise and heavy lifting might cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an effective diet is important. These are some in the steps you can take to keep your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is necessary for overall health and it'll also maintain the urinary track clean.

2. Some studies suggest that several ejaculations a week will assist you to prevent cancer of the prostate.

3. Eat steak without excess. It has been shown that consuming over four meals of beef weekly will increase the probability of prostate diseases and cancer.

4. Maintain an appropriate diet with cereals, vegetable and fruits to be sure sufficient intake of nutrients needed for prostate health.

The most important measure to look at to make certain a healthy prostate is always to opt for regular prostate health screening. If you are forty yrs . old and above, you ought to select prostate examination at least once per year.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama