1. Jak to všechno začalo

26. listopadu 2016 v 0:07 | Mia |  Kapitola 1: Začátky
Stát se au-pair a žít v USA je snad můj celoživotní sen. Pravdou je, že jsem si za tím nikdy nešla, jen jsem snila. Až v březnu letošního roku, kdy jsem nebyla nějak spokojena se životem, jsem si řekla, že by možná v nadcházejících 24 letech bylo načase začít přemýšlet o plnění snů.

Jelikož jsem neměla ještě hotový bakalářský titul, vše bylo zatím jen o přemýšlení. Koukala jsem na různé články a blogy, pročítala nabídky agentur a říkala si, že až budu mít titul v kapse, mohla bych to zkusit. Bohužel, v červnu jsem titul nezískala, takže přemýšlení stále pokračovalo.

Konečně nastal den D a já ve středu 7.9. získala svůj bakalářský titul. Po tom, co mi spadl ten obrovský kámen ze srdce a přestala jsem se klepat jak ratlík, jsem pomyslela na jedinou věc: chci jet do USA...Nenapadlo mě nic jiného než jet ze školy přímo do práce. Jednak se pochlubit titulem a jednat oznámit vedoucí, že bych si chtěla splnit svůj sen, a proto s koncem roku odcházím. Pavla, jako správná šéfka, mi řekla, že mi samozřejmě bránit nebude a je ráda, že jsem jí to řekla takto dopředu. Načež jsem se vesele vydala domů, spapkat si svou luxusní čokoládku na oslavu.

Středa se sešla se čtvrtkem a čtvrtek s pátkem a tak dále, a já stále na USA myslela, ale nic nedělala. Nakonec mi v pátek 16.9. můj drahý kamarád Péťa napsal, ať už pošlu tu přihlášku, na co jako čekám. Tak jsem nečekala a přihlášku poslala do Student Agency, která byla mojí první a jedinou volbou. A nervozita začíná. Před obědem mi konečně zavolal pan Masař a obratem mi poslal na mejl přihlášku. Takže, vzhůru na vyplňování!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lost Shadow Lost Shadow | Web | 4. ledna 2017 v 17:22 | Reagovat

Je správné plnit si sny, pěkný článek, pustím se i do pokračování :)

2 Mia Mia | 4. ledna 2017 v 21:45 | Reagovat

Dekuji, to potesi :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama